Czy pasmanteria koronki to Twój ulubiony sklep?

Nawet pracując z wykrojem, możesz nadać niepowtarzalny wygląd każdej odzieży lub elementowi wyposażenia domu, dodając własne wykończenie. Martha Stewart ma kilka świetnych pomysłów na ozdabianie tkanin prostymi ściegami, które można dodatkowo ozdobić za pomocą fantazyjnych nici lub nici do haftu. Jeśli potrafisz robić na drutach lub szydełku, spróbuj wykonać własne brzegi lub motywy do naszycia na ubraniach.

Gotowe ozdoby jakie oferuje pasmanteria koronki to kolejny wspaniały sposób na szybką i tanią rewitalizację ubrań. Wykończenia i ozdoby są we wszystkich kolorach i rozmiarach, a powszechnie stosowane wykończenia to rękodzieło, koronki, wstążki, wykończenia z piór, falbany, frędzle, lamówki, sznurek, cekinowe wykończenia, zroszony wykończenia i warkocze. Znajdź je w sklepach rzemieślniczych takich jak pasmanteria koronki, charytatywnych lub w Internecie lub uratuj je ze starych ubrań, z których wyrosłeś.

Na koniec nie martw się, jeśli Twój pierwszy projekt się nie powiedzie – zawsze możesz wziąć głęboki oddech, odczepić go i zacząć od nowa. Jedynym prawdziwym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – pasmanteria koronki ma wszystko czego !