Czy pieluchy ekologiczne hurt są wolne od chemii?

Na co zwrócić uwagę kupując pieluchy biodegradowalne, pieluchy ekologiczne hurt od Bamboolove? Dla mnie cena jest zawsze ważna. Bardzo mi się podoba i jestem pewien, że ty też. Ale to, że znalazłeś pieluchy ekologiczne hurt w rozsądnej cenie, nie oznacza, że ​​są najlepsze. Dlatego powinieneś porównać cenę ze wszystkim, co mają do zaoferowania pieluchy.

Materiał jest niezbędny! Zwłaszcza jeśli wybierasz się po swój pierwszy zestaw ekologicznych pieluszek. Niektóre pieluchy twierdzą, że są biodegradowalne, ale są dostarczane z dołączonym plastikiem. Trzeba znaleźć uczciwą firmę, która obiecuje być w 100% biodegradowalna. To, że Twoje dziecko ma dwa lata, nie oznacza, że ​​zmieści się w dwuletnich pieluchach. Upewnij się, że sprawdziłeś tabele rozmiarów przed zakupem torby z pieluchami. Jeśli tego nie zrobisz, masz gwarancję, że będziesz miał złe doświadczenia.

Pupa Twojego dziecka jest ważna; nikt nie chce widzieć, jak dziecko czuje się obolałe lub nieswojo. Problem polega na tym, że zwykłe pieluchy hurtowe zawierają substancje chemiczne, takie jak chlor, lateks i ftalany, które mogą uszkodzić pupę dziecka. Pieluchy ekologiczne hurt oddalą Cię od chemikaliów.