Gdzie wynająć kwatery Karwia?

Krótko mówiąc, to zależy. Jeśli kupisz kompleks apartamentów na kwatery Karwia w doskonałym stanie, w doskonałej lokalizacji, za przystępną cenę, będzie to opłacalna inwestycja. Stare mieszkanie, które wydaje się rozpadać w szwach w wolnym miejscu, może być problematyczną inwestycją.

O tym, czy kompleks apartamentowy na kwatery Karwia jest rozsądną inwestycją, decydują pewne czynniki:

Lokalizacja: „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja na kwatery Karwia” to popularny cytat z branży nieruchomości i nie bez powodu. Lokalizacja nieruchomości inwestycyjnej decyduje o tym, czy będzie ona generować dodatnie, czy ujemne przepływy pieniężne. Warto zastanowić się, czy apartamentowiec zlokalizowany jest w rozwijającej się dzielnicy. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę poziom dostępnej w pobliżu infrastruktury publicznej oraz rodzaj najemców, których dana nieruchomość prawdopodobnie przyciągnie.
Koszt: Należy również wziąć pod uwagę całkowite koszty budynku z kwaterami Karwia, a także opcje finansowania. Porównaj kwotę, jaką chcesz wygenerować z tytułu wynajmu z potencjalnymi wydatkami (opłaty za ubezpieczenie, zarządzanie i utrzymanie).