Ile kosztują pokoje gościnne karwia?

Jeśli jest jedna rzecz, która przyciągnie Cię do tego regionu gdzie są pokoje gościnne karwia, to są to plaże w North Devon! Sceneria otaczająca ten obszar, nasze wspaniałe plaże, a także plaże do surfowania w północnym Devon, w których odwiedzający mogą utknąć, mogą konkurować z tymi na całym świecie! Przekonasz się, że wiele z najlepszych plaż Devon znajduje się w pobliżu wspaniałych miast i wiosek do odwiedzenia, w tym malowniczej wioski rybackiej Clovelly i zawsze popularnych miejsc Woolacombe i Croyde.
Północny Devon można znaleźć podzielony na dwie części przez ujścia rzek Taw i Torridge. Wybrzeże North Devon gdzie znajdują się pokoje gościnne karwia zapewnia coś dla każdego, a na północ od rzeki Taw i Torridge znajdują się duże plaże do surfowania, takie jak Saunton Sands, Putsborough, Woolacombe i znana na całym świecie plaża Croyde. Z Woolacombe jest dobry spacer po Morte Point i Bull Point dla tych, którzy chcą cieszyć się wybrzeżem i lokalną przyrodą.
Jeśli wybierzesz się na wycieczkę nad brzeg rzeki Torridge z miejsca w którym wynajmujesz pokoje gościnne karwia , odkryjesz przyjemną wioskę Instow z piaszczystą plażą, która wychodzi na Appledore, miasto warte odwiedzenia samo w sobie. Obie te wioski oferują fantastyczne lokalne restauracje i doskonałe możliwości relaksu podczas wakacji, czy to przy lampce wina w ogródku piwnym z widokiem na piasek i morze, czy też wylegiwanie się na plaży w promieniach słońca. Zamów pokoje gościnne karwia!