Ile trwa masaż kobido Warszawa, mazowieckie?

CZY KOBIDO JEST LEPSZE OD BOTOXU?
To odwieczna tajemnica japońskiej młodzieży. Masaż kobido Warszawa, zwany także japońskim masażem twarzy, ma na celu odmłodzenie twarzy poprzez przywrócenie skórze elastyczności. Wywodzi się z tradycyjnego japońskiego masażu anma i jest połączeniem masażu twarzy i szyi.

Kobido Warszawa rozpoczyna się fazą energetyzującą, stymulującą punkty energetyczne twarzy, a kończy drenażem limfatycznym (ruchami ślizgowymi), aby pozbyć się toksyn. Więc tak, młodsza twarz jest możliwa bez operacji!

Technika jaką jest masaż kobido Warszawa polega na mieszaniu szybkich i wolnych ruchów rąk w celu poprawy głębokiego krążenia twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej. Masaż z różnymi prędkościami jest niezbędny, ponieważ pozwala niszczyć martwe komórki i pobudzać produkcję elastyny i kolagenu, tak cennych dla zdrowia skóry. W ten sposób można uzyskać prawdziwy efekt odmłodzenia: zmarszczki zostają wygładzone, przywrócona zostaje objętość i oczywiście skóra jest rozświetlona. Już po pierwszej sesji widać rezultaty, które rosną w średnim i długim okresie.

Masaż twarzy techniką „Kobido”.
Wywodząca się z Japonii technika jaką jest masaż kobido Warszawa ma głęboką tradycję, a jej skuteczność została potwierdzona przez stulecia doświadczeń. Masaż Kobido powstał w 1472 roku, aby zachować piękno młodości cesarzowej i od tego czasu jest stale udoskonalany. Wysoce skuteczna technika masażu twarzy Kobido wyróżnia się szybkimi, mocnymi i rytmicznymi ruchami, intensywnymi i delikatnymi kombinacjami ruchów masujących.