Kancelaria Poznań zaprasza do kontaktu

Jeśli Twoja firma boryka się z problemami, możesz potrzebować prawnika zajmującego się bankructwem. Kancelaria Poznań to idealne miejsce. Twój prawnik może pomóc ci uzyskać czas na restrukturyzację firmy i reorganizację długów do spłaty w późniejszym terminie. Jeśli jednak wiesz, że musisz zamknąć swój biznes, możesz potrzebować prawnika zajmującego się bankructwem, który zasadniczo przekaże twoje przedsiębiorstwo wierzycielowi w zamian za spłatę zadłużenia.

Jeśli osobiście składasz wniosek o ogłoszenie upadłości, możesz również skorzystać z usług pełnomocnika do spraw upadłości, jeśli nie będziesz w stanie spłacić swojego zadłużenia w czasie. Otrzymasz nowy początek finansowy w zamian za część twoich osobistych aktywów. Jeśli próbujesz spłacić swój dług, ale potrzebujesz tylko więcej czasu, prawnik ds. Upadłości, który pracuje w miejscu jakim jest Kancelaria Poznań, może pomóc w reorganizacji długów i wynegocjowaniu planu spłat z wierzycielami.

Czy potrzebuję prawnika, który zgłosi bankructwo?
Kancelaria Poznań jest do Twojej dyspozycji. Osoby fizyczne nie muszą mieć prawnika, który złożyłby wniosek o ogłoszenie upadłości (korporacje i spółki osobowe tak robią). Biorąc pod uwagę skomplikowane procedury związane z wnioskami o ogłoszenie upadłości, prawdopodobnie lepiej jest mieć prawnika prowadzącego Kancelarię w Poznaniu, który może chronić twoje prawa jako dłużnika.