Keratynowe zagęszczanie włosów od Lion’s Hair

Zastanawiasz się czym są włókna keratynowe i jak działają na zagęszczanie włosów? Na rynku dostępnych jest wiele produktów na zagęszczanie włosów , ale tak wiele tak zwanych rozwiązań ma tendencję do zwracania uwagi i zaostrzania problemu jakim jest wypadanie włosów.

Wszyscy zasługują na dobre samopoczucie z powodu swoich włosów, ale wydaje się, że wiele produktów na zagęszczanie włosów żeruje na niepewności ludzi z przerzedzonymi włosami, zamiast zapewniać rzeczywiste rezultaty. Jeśli badałeś rozwiązania na łysienie dotyczące przerzedzania włosów, prawdopodobnie napotkałeś słowo „keratyna” lub włókna keratynowe.

Włókna keratynowe są obecnie bardzo popularnym sposobem przywracania grubości i objętości włosom, ale ich mechanika jest nieco nieuchwytna. Na pierwszy rzut oka to szybkie rozwiązanie może brzmieć i wyglądać zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Zaskakujące jest to, że mechanika keratyny jest stosunkowo prosta.

Czym więc jest włókno keratynowe, jak działa i jak może pomóc ci zagęścić włosy?
Co to jest włókno keratynowe? Aby zrozumieć czym jest włókno keratynowe i jego działanie, musimy najpierw zrozumieć mikroskopijny skład naszych włosów. Korzeń ludzkiego włosa (lub mieszków włosowych) to miejsce, w którym powstają nasze włosy, które składają się z keratyny. Mocne, zdrowe włosy są pełne keratyny, a mieszki włosowe mają niewielkie lub żadne uszkodzenia. Keratyna jest białkiem występującym naturalnie w wielu żywych organizmach, nadającym strukturę skórze i włosom oraz kopytom, rogom i piórom u zwierząt. Jest niezbędnym białkiem w strukturalnym składzie naszej skóry i włosów i występuje w wielu żywych organizmach powodując zagęszczanie włosów .