Odzież, kubki i długopisy reklamowe – wybierz interesujące gadżety!

Wielu dekoratorów tworzy i utrzymuje sklepy internetowe dla klientów, od szkół po dużych, ogólnopolskich klientów korporacyjnych. Jeśli oferujesz już sklepy internetowe, teraz możesz dodać produkty promocyjne takie jak długopisy reklamowe, różne elementy odzieży. Jako klient firmy Promoteca z Warszawy, rejestrując się na koncie, od razu korzystasz ze specjalnych cen za długopisy reklamowe, dzięki czemu uzyskujesz wyższą marżę zysku na produktach promocyjnych. Otrzymasz końcową wycenę ilości w zamówieniach z podanymi minimalnymi ilościami.

Co więcej, Promoteca może ozdobić produkty dla Ciebie i wysłać je do Twojego sklepu lub bezpośrednio do klienta. Ponownie, jest to świetna okazja do błyskawicznego marketingu, niezależnie od tego, czy już oferujesz sklepy, czy też wprowadzasz je jako usługę. Wyobraź sobie, jak bardzo podekscytowana będzie lokalna firma lub szkoła, słysząc, że na ich stronie internetowej możesz zaoferować znacznie więcej niż koszulki lub koszulki polo czy długopisy reklamowe.

Dodając do tego naczynia do picia, długopisy, torby i inne najlepiej sprzedające się kategorie produktów promocyjnych, naprawdę zwiększasz wartość, jaką wnosisz dla obecnych i przyszłych klientów.