Przewozy Niemcy Opole – ile kosztują?

Przy ustalaniu, jakiego środka transportu oferującego przewozy Niemcy Opole użyć na wycieczkę, planiści powinni zawsze najpierw rozważyć najbezpieczniejszy środek transportu naszych uczniów. „Autobus szkolny” to najbezpieczniejszy środek transportu w kraju. W związku z tym korzystanie z autobusu szkolnego na wszystkie zajęcia programowe i pozalekcyjne jest uważane za preferowaną opcję dowożenia uczniów.

Planiści podróży takich jak przewozy Niemcy Opole powinni zawsze zwracać się o pomoc transportową do Działu Transportu D-11 przed zbadaniem i potwierdzeniem alternatywnych środków transportu.

Koszty podróży terenowych są obliczane corocznie zarówno dla stawki godzinowej, jak i stawki za przebieg. Zarówno stawka godzinowa kierowcy, jak i stawka za przebieg są naliczane od momentu wyjazdu autobusu z Centrum Komunikacyjnego z Opola do jego powrotu po zakończeniu wycieczki. Minimalna opłata za każdą wycieczkę terenową na którą świadczone są przewozy Niemcy Opole będzie wynosić jedną (1) godzinę w dni szkolne, dwie (2) godziny w weekendy i trzy (3) godziny w wakacje / Dystrykt zamknięty.