Wyjątkowa oferta na długopisy – poznaj ją!

Czasami idee i przekonania, które reprezentuje Twoja firma zlecająca długopisy, wymagają minimalizmu. W tym przypadku spersonalizowany projekt pióra powinien być również minimalistyczny i zawierać tylko ważne szczegóły, takie jak nazwa firmy i logo.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli wydajesz już dużo pieniędzy na marketing na promocję swojej marki i jesteś dobrze znany wśród klientów, do których kierujesz reklamy. Przykładami mogą być wybitny uniwersytet, globalna firma z listy Fortune 500 lub duża 4 firma księgowa. Nie będziesz potrzebować dodatkowych danych, takich jak strona internetowa i numer kontaktowy. Możesz zostać przywołany i łatwo odnaleziony.
Dla Twoich odbiorców idealny długopis z nadrukiem stanie się niezbędnikiem na co dzień, służącym do pisania list rzeczy do zrobienia, robienia notatek i podpisywania dokumentów. W Twojej firmie długopisy będą potężnym narzędziem marketingowym, dzięki któremu Twoja marka będzie widoczna dla klientów. Dla nas brzmi to jak wygrana!

Co wziąć pod uwagę przy wyborze długopisów promocyjnych
Przyjazne dla budżetu, łatwe w dystrybucji i cieszące się szerokim zainteresowaniem, długopisy promocyjne to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na umieszczenie logo firmy bezpośrednio w rękach klientów.