Cienkie i rzadkie włosy – jakie mogą być przyczyny?

Zauważyłeś jakieś zmiany we włosach? Czy te zagęszczające szampony na rzadkie włosy po prostu nie działają i potrzebujesz porady, jak zwiększyć gęstość włosów? Cóż, mamy wszystkie porady i wskazówki, które pomogą Ci odciążyć cię od trosk związanych z włosami, od fryzur do zmniejszania linii włosów po jedne z najlepszych produktów na rynku na rzadkie włosy.

Dlaczego moje włosy są rzadkie i cienkie?
Istnieje kilka prawdziwych przyczyn utraty włosów, a jeśli chcesz wiedzieć, jak uzyskać grubsze włosy, musisz znać głównych winowajców.
1. Palenie – jeśli palisz więcej niż 20 papierów dziennie, już jesteś bardziej narażony na łysienie, więc teraz naprawdę jest czas na działanie. Toksyny zawarte w dymie papierosowym mogą zmniejszać dopływ krwi do mieszków włosowych, powodując łysienie i przerzedzenie. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy są tak cienkie, rzadkie i marne? Papieros w twojej dłoni może być odpowiedzią.

2. Brak białka. Oto idealna wymówka, aby rzucić świnkę na mieszanym grillu o pojemności 1300 kalorii, ponieważ naukowo udowodniono, że brak białka w diecie może naprawdę wpłynąć na twoje włosy. Kosmyki rzadkich włosów składają się z włókien białkowych, więc jeśli nie spożywasz wystarczającej ilości białka, twoje ciało będzie traktować priorytetowo inne obszary nad włosami – nie jest to dobre.

3. Łysienie typu męskiego. Jest to najczęstszy rodzaj wypadania włosów i zwykle zajmuje od 15 do 25 lat osobie cierpiącej na całkowite łysienie. Włosy najpierw zaczynają robić się cienkie, zwłaszcza boki i czubek głowy i zaczynają się rozprzestrzeniać. Niestety nie ma sposobu, aby wyleczyć rzadkie włosy, ale istnieje wiele fryzur łysych typu męskiego do wyboru, a proces można spowolnić za pomocą różnych leków i preparatu na rzadkie włosy od Lion’s Hair z keratynowymi włóknami.