EKPOL oferuje meble kuchenne Gdynia

Niezależnie od tego, czy planujesz przebudować kuchnię, czy zmodernizować ją kupując nowe meble kuchenne Gdynia na wymiar, w obu przypadkach musisz znaleźć najlepszy materiał, który można zastosować do mebli kuchennych. PVC i drewno to dwa materiały, które są głównie stosowane do mebli kuchennych. Oba mają swoje zalety i wady. Poniżej przedstawiamy zalety i wady obu materiałów, aby pomóc Ci wybrać najlepszy materiał do Twojej kuchni, którą masz w swoim domu w mieście Gdynia.

Drewniane szafki i meble kuchenne.
Drewno jest jednym z powszechnych materiałów stosowanych do produkcji mebli kuchennych Gdynia. Meble drewniane są znane ze swojej klasycznej urody. Drewno, takie jak sklejka, płyty warstwowe lub płyty MDF, jest opłacalne i bardzo trwałe. Aby jak najlepiej je wykorzystać, zaleca się pokrycie ich odpowiednim wykończeniem, takim jak laminat lub farba. Drewniane szafki kuchenne mają wiele zalet. Po pierwsze meble kuchenne Gdynia zrobione z drewna nie tylko wyglądają szlachetnie, ale także wytrzymają długo.

Zalety drewna:
1. Drewniane meble kuchenne Gdynia i szafki wykonane z drewna są trwałe i wytrzymałe. Może obsługiwać granit, marmur, beton, łupek, kwarc i wszystkie inne przeciw-materiały.
2. Podobnie jak inne materiały, drewno nie zawiera substancji chemicznych, dzięki czemu można go bezpiecznie używać w kuchni.
3. Fizyczny wygląd i szeroka gama drewna sprawiają, że jest to jeden z najlepszych materiałów do mebli kuchennych, dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody.
4. Drewno takie jak sklejka jest odporne na gotowanie wody.
5. Sklejka jest odporna na skurcz, pękanie, pękanie i skręcanie.
6. Drewno jest przyjazne dla środowiska i jest bardzo dobrym izolatorem.

Wady drewna:
1. Drewno na meble kuchenne Gdynia ma niską wilgotność, ale jeśli jego powierzchnie są odpowiednio wykończone, może przetrwać dłużej i służyć przez wiele lat w naszej kuchni.
2. Drewno jest podatne na zarażenie termitami. Jednak EKPOL oferuje drewno jest pokryte materiałem odpornym na termity lub laminatem na płycie warstwowej, która utrzymuje wilgoć i szkodniki w zatoce.

Z kolei polichlorek winylu, powszechnie znany jako PVC, jest formą tworzywa sztucznego. Jego wszechstronność sprawia, że idealnie nadaje się do mebli przemysłowych, technicznych i budowlanych oraz kuchennych. Jest trwały, trwały i ekonomiczny.
Korzyści z PVC:
1. PVC jest ognioodporny. Nie pozwala rozprzestrzenić ognia.
2. Jest wodoodporny i wymaga niewielkiej konserwacji.
3. Jest łatwy w instalacji i coraz częściej stosowany przy urządzaniu kuchni.