Kołdry Łódź dla alergików – sprawdź ofertę!

Czy cierpisz na „gorączkę domową”? Niepewny? Cóż, to jest termin używany do opisania objawów kataru siennego poza sezonem, z których najczęstsze to katar i kichanie oraz swędzenie skóry i oczu. W przeciwieństwie do kataru siennego, niektóre z tych objawów mogą być spowodowane przez miliony roztoczy, które mogą znajdować się w naszej pościeli – odwróć wzrok, jeśli jesteś wrażliwy. Jeden z naszych testerów jest męczennikiem „domowej gorączki” i jeszcze nie znalazł lekarstwa, więc bardzo chcieliśmy wypróbować kołdrę Antyalergiczną- Podwójna kołdra 10,5 tog jest w 100% z czystej bawełny i wypełniona luksusowo jedwabistym pustym w środku włóknem chroniącym przed roztoczami. Można go prać w pralce w temperaturze 40˚C i suszyć w suszarce bębnowej.

Syntetyczne wypełnienie sprawiało, że na łóżku wydawało się lekkie, ale było wystarczająco solidne na chłodniejsze noce. Chociaż jest trochę za wcześnie, aby stwierdzić, czy pomogło to alergikowi, wydawało się, że wąchania jest mniej i jest to rozsądna cena, więc warto ją wypróbować, jeśli cierpisz na alergie i szukasz nowej kołdry Łódź. Warto również wziąć pod uwagę wpływ wybranej kołdry Łódź na środowisko.

Dobrej jakości kołdra i poduszka długo wytrzymają tanią i dlatego mogą być lepszą inwestycją. Naturalne wypełnienia kołdry Łódź, takie jak puch, pierze i wełna, w przeciwieństwie do wypełnień syntetycznych, są biodegradowalne, wymagają mniej energii do produkcji i nie zawierają plastikowych mikrowłókien. Pościel syntetyczna najprawdopodobniej trafi na wysypisko po jej wyrzuceniu. Kołdry i poduszki z Łodzi nie nadają się do recyklingu, ale można znaleźć inne zastosowania dla naturalnej pościeli. Do gniazdowania ptaków można wyłożyć puch, pierze i wełnę ze starych naturalnych kołder. Możesz również oddać swoją starą, wypraną pościel, kołdrę z Łodzi dla zwierzaka lub schroniska dla zwierząt.