Mieszkania w Rumi, które buduje deweloper Sierzbud

Uważaj, aby cena za mieszkania w Rumi nie była zawyżona! Niewątpliwie jest premia za każdy nowy dom, ale nic dziwnego, że budowniczowie często podnoszą ceny. Zanim nawet zastanowisz się nad prośbą o zniżkę, powinieneś najpierw ustalić, jaka jest wartość nieruchomości. W końcu uzyskanie 10% zniżki na cenę katalogową i wrzucenie niektórych bezpłatnych dywanów może wydawać się wygraną, ale nie wtedy, gdy cena wywoławcza nieruchomości była o 20% wyższa niż stawka rynkowa.

Rozważ te wskazówki: Jeśli prace deweloperskie są w końcowej fazie, sprawdź na jednym z wielu popularnych serwisów wyceny lub w rejestrze gruntów, aby zobaczyć, za co podobne wczesne nieruchomości zostały sprzedane. Ponadto sprawdź cenę za metr kwadratowy i porównaj ją z podobnymi, starszymi nieruchomościami na rynku (szczegóły te są łatwo dostępne online lub od lokalnych pośredników w obrocie nieruchomościami). Zadaj sobie pytanie, ile naprawdę jesteś gotów zapłacić za mieszkania w Rumi, i upewnij się, że nie przekroczysz tego. Gdy tylko się wprowadzisz do mieszkania w Rumi, wartość twojego nowego domu lub mieszkania spadnie. Jeśli zapłacisz za mieszkania w Rumi ponad szanse, możesz przez wiele lat mieć ujemny kapitał własny. Zarabia się na nieruchomości w momencie zakupu, tak samo jak w przypadku sprzedaży, dlatego niezwykle ważne jest ustalenie prawdziwej wartości i uniknięcie wpływu rynku lub innych czynników.

Jak negocjować nowy dom lub mieszkanie w Rumi?
Poproś o zniżkę na mieszkania w Rumi. Po ustaleniu przybliżonej rzeczywistej wartości potencjalnego nowego domu, będziesz wiedział, jak podejść do jednego z najprostszych i najczęstszych punktów negocjacji – ceny. Ponownie, zakres negocjacji w tym punkcie zależy od wielu czynników, ale jednocyfrowe rabaty procentowe są dość powszechne. Dwucyfrowe rabaty procentowe z pewnością nie są niespotykane, a ceny płacone przez różnych nabywców za ten sam rozwój często mogą się znacznie różnić. Nie będzie nic bardziej irytującego niż za sześć miesięcy twój sąsiad powie ci przez ogrodzenie ogrodu, ile mniej zapłacili.