Czym są izolacje natryskowe Warszawa?

Istnieje wiele nieporozumień na temat izolacji z pianki natryskowej – ale czym jest izolacja z pianki natryskowej? Omówimy podstawy izolacji pianki natryskowej Warszawa, aby lepiej ją zrozumieć i wyjaśnić, dlaczego jest to najlepsza izolacja dla Ciebie. Izolacja z pianki natryskowej ma wyższą wartość R niż inne dostępne na rynku formy izolacji. Na przykład nasza izolacja z pianki natryskowej o zamkniętych komórkach ma wartość R w przybliżeniu R-6,5, podczas gdy włókno szklane ma wartość R w dowolnym miejscu pomiędzy R-2.2 i R-4.3. Wartość R jest miarą oporu przepływu ciepła. Im wyższa wartość R, tym bardziej jest ona odporna na przepływ ciepła. To sprawia, że ​​jest to lepsza forma izolacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wartościach R, możesz znaleźć nasze wyczerpujące wyjaśnienie na stronie firmy Saappur oferującej izolacje natryskowe Warszawa. Izolacje natryskowe Warszawa rozszerzają się w celu dopasowania do środowiska, co zapewnia hermetyczne uszczelnienie. To hermetyczne uszczelnienie sprawia, że ​​izolacja z pianki natryskowej jest znacznie lepszą alternatywą dla konwencjonalnych form izolacji.

Istnieją dwa rodzaje izolacji z pianki natryskowej. Komórka otwarta i komórka zamknięta. Jak sugeruje nazwa, izolacje natryskowe Warszawa z otwartymi komórkami mają otwarte pory w piance. Jest bardziej miękki w dotyku i świetnie tłumi dźwięk. Izolacja z pianki natryskowej o zamkniętych komórkach jest znacznie trudniejsza, ale jest nieprzepuszczalna dla wilgoci. Na stronie firmy Saappur wykonującej izolacje natryskowe Warszawa możesz zapoznać się z naszym kompleksowym porównaniem izolacji z pianki natryskowej o otwartych i zamkniętych komórkach. Konwencjonalne formy izolacji, takie jak izolacja z włókna szklanego i celulozy, nie gwarantują szczelności. Są również łatwo uszkadzane przez wilgoć.