Ołówki i reklamowe długopisy w świetnej cenie!

Kiedy zakładasz firmę, jedyną rzeczą, której wielu ludzi nie docenia, jest marketing. Istnieje wiele sposobów skutecznego marketingu firmy w celu podniesienia świadomości marki i zwiększenia sprzedaży. Jednak często może to być kosztowne i nie zawsze jest możliwe w zależności od Twoich finansów. Dlatego małe firmy mogą chcieć czerpać korzyści z używania markowych długopisów w swoich kampaniach marketingowych.

Co ciekawe, według badania przeprowadzonego przez BPMA Warszawa, 66% osób zgłosiło posiadanie promocyjnego długopisu na biurku – wyraźny zwycięzca nad promocyjnymi notebookami, który wyniósł 43%. Badanie wykazało również, że jeśli mogliby zatrzymać tylko jeden przedmiot promocyjny, taki jak reklamowe długopisy był najpopularniejszym przedmiotem.

Kiedy po raz pierwszy otwierasz małą firmę, prawdopodobnie Twój budżet wydatków na reklamowe długopisy będzie niewielki. Oznacza to poszukiwanie niedrogich i innowacyjnych sposobów, aby Twoja firma była widoczna i widoczna. Dlatego, jeśli szukasz niedrogiego sposobu na zaprezentowanie swojego imienia przed potencjalnymi klientami i klientami, możesz pomyśleć o korzyściach płynących z używania markowych artykułów piśmiennych, takich jak reklamowe długopisy.