Peruki naturalne, czy syntetyczne?

Włosy syntetyczne to włókno sztuczne. Istnieją różne rodzaje syntetycznych włókien włosów, takie jak akryl, poliester, polichlorek winylu (PVC). Nie wszystkie włókna syntetyczne mają taką samą jakość. Łatwo dostrzec różnicę między włóknami o wyższej jakości od pozostałych po połysku we włóknie. Włókna niższej jakości są bardziej błyszczące i mają mniej realistyczną teksturę i ruch.

Włókno syntetyczne ma wiele zalet, takich jak koszty i koszty utrzymania. Syntetyczne włókno do włosów kosztuje mniej niż włosy ludzkie, więc jest to dobra opcja dla bardziej oszczędnych klientów. Wzór loków jest wbudowany lub wstępnie ułożony w strukturę włosów, dzięki czemu pozostaje bezproblemowy w stylizacji i pielęgnacji. Deszcz, wilgoć, wiatr, włókno syntetyczne utrzymuje jego kształt. Oznacza to, że stylu nie można zmienić (nawet przy użyciu wody) i przez cały czas utrzyma swój pierwotny wygląd i kształt. Uwaga: syntetyczne włókno włosów nie toleruje ciepła, dlatego nie ma lokówek, suszarek ani gorących wałków. Zachowaj również szczególną ostrożność, jeśli otwierając się nad drzwiami, nagły przypływ ciepła może oderwać syntetyczne włókno włosów i natychmiast je zniszczyć. Włosy syntetyczne przyjazne dla ciepła Zapewnia elastyczność stylizacyjną ludzkich włosów przy przystępnej cenie włosów syntetycznych. Ogólnie włókna syntetyczne nie mogą być zwijane ani podgrzewane, Jeden z najbardziej niesamowitych osiągnięć w branży peruk, syntetyczne włókno do włosów o wysokiej odporności na ciepło pozwala na stylizację włosów przy niskim / średnim ustawieniu ciepła. Wykonane są z przyjaznego lub odpornego na ciepło włókna. Idealny dla kobiet w podróży, które potrzebują niedrogich włosów z ograniczonym budżetem, jednocześnie umożliwiając dostosowanie włókien włosów do własnych potrzeb, chociaż włosy syntetyczne nie powinny być farbowane.

Istnieją także peruki syntetyczne z ludzkimi włosami. Jak sama nazwa wskazuje, istnieją peruki naturalne i przedłużanie włosów wykonane z syntetycznych i ludzkich włosów, które są ze sobą mieszane. Ta opcja zapewnia równowagę między wysokiej jakości naturalnym wyglądem a dodatkową sprężystością i trwałością przy niższych kosztach. Preferowana mieszanka wielu łatwych w pielęgnacji i lekkich włosów, które można nadal stylizować na gorąco za pomocą konwencjonalnych termicznych narzędzi do stylizacji w kontrolowanych temperaturach. Włosy wyższej jakości, przyjazne dla ciepła syntetyczne włókna włosów (które mogą być również stylizowane na ciepło), mieszanka człowieka z włosami odpornymi na ciepło utrzymuje rzeczy o wiele bardziej naturalne.

Wybierając peruki naturalne, syntetyczne lub przedłużanie włosów, należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły, ponieważ dla każdego rodzaju włókna istnieją zarówno zalety, jak i wady. Od syntetycznych i przyjaznych termicznie syntetycznych przez peruki naturalne rozważenie zalet i wad każdego rodzaju pomoże Ci podjąć najbardziej pouczającą decyzję, który rodzaj włókna jest dla Ciebie najlepszy. Istnieje wiele różnych rodzajów włókien do wyboru przy wyborze peruki naturalnej, syntetycznej lub przedłużania włosów. Każdy rodzaj włókna ma unikalne cechy zaprojektowane przy użyciu różnych technologii. My jednak zalecamy peruki naturalne, ponieważ choć są droższe, wyglądają najbardziej naturalnie, mają możliwość stylizacji i potrafią wytrzymać nawet trzy lata – oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji.