Sklep obuwie taneczne o nazwie Elante

Jeśli poważnie myślisz o tańcu i udajesz się do miejsca, w którym poważnie myślisz o tancerzach, Twoje Adidas nie zamierzają tego uciąć. Pokazy tańca mają skórzane podeszwy, a sklep obuwie taneczne oferuje buty, które mają lekkie podeszwy uliczne, które pozwalają z łatwością przesuwać się po parkiecie. Ten rodzaj reakcji pozwala obracać się i skakać podczas tańca. Poprawiają twoje połączenie z podłogą.

Buty do tańca latynoskiego, które kupisz w sklepie z obuwiem tanecznym ważą mniej niż buty uliczne, co czyni je bardziej elastycznymi. Ta elastyczność daje stopie szansę na swobodne poruszanie się i utrzymuje piętę w bezruchu. Pomoże ci to robić ciasne zakręty podczas salsy, rumby i tanga przez całą noc. Oto kilka innych rzeczy, o których należy pamiętać, kupując świetną parę butów do tańca.

Buty do tańca latynoskiego, bez względu na styl, muszą pasować jak rękawiczka. Dopasowanie musi być perfekcyjne wokół kostki – sklep obuwie taneczne ma wiele rozmiarów butów do wyboru, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Buty rozciągną się po ich użyciu, ale nie tak bardzo, że musisz uzyskać ciasny but. Nie osiedlaj się w tym dziale. Świetnie dopasowane buty do tańca zmieniają grę. Poprawia twoje połączenie z muzyką, podłogą i ludźmi, z którymi tańczysz. Buty do tańca i buty uliczne zwykle działają tak samo. Ale jeśli twoja stopa jest szeroka, wypróbuj buty do tańca o połowę większe niż zwykle nosisz. Jeśli twoja stopa jest wąska, powinieneś zejść o pół rozmiaru z buta ulicznego.

Damskie buty Salsa mają piętę, która zwiększa równowagę i tworzy czystą linię. Obcasy mogą wynosić od pół cala do 4 cm. Większość butów ma obcasy 2-3 cm. Jeśli dopiero zaczynasz tańczyć, nie noś pięty wyższej niż 2,5 cm. Idealny jest jeden do 2,5 centymetra. Rozkloszowane szpilki są jednymi z najpopularniejszych stylów dla kobiet. Ogólna zasada jest taka, że ​​im wyższy obcas, tym bardziej ciężar ciała leży na stopie. Pięta podnosi plecy i przenosi ciężar na piłkę stopy, jednocześnie utrzymując ciężar stopy. Pozwala to na szybkie, łatwe ruchy i na tym właśnie polega Salsa.

Buty z odkrytymi palcami, kupisz w miejscu jakim jest sklep obuwie taneczne Elante. Buty te są przeznaczone do tańców latynoskich i rytmicznych, takich jak salsa, rumba i tango. Podczas wykonywania tych tańców musisz skierować palce u nóg i wyprostować stopy. Otwarte palce butów pozwalają na lepsze ustawienie palców i ułatwiają precyzyjną pracę nóg. Buty z zamkniętymi palcami są przeznaczone do tańców takich jak Foxtrot i Waltz.