Zagęszczanie ultradźwiękowe włosów

Co to jest ultradźwiękowe leczenie żelazem? Oryginalny specjalny zabieg jakim jest zagęszczanie ultradźwiękowe, który służy do naprawy i ochrony naszych włosów. Wibruje około 37 000 uderzeń na sekundę, oddziela cząsteczki białka, wody i oleju podczas pielęgnacji włosów i pomaga wnikać głęboko w twoje włosy. Wykorzystuje ultradźwiękowe żelazko do włosów, które przenika białko do naszych włosów przez wibracje, a nie przez ciepło.

Dlaczego potrzebujemy tego leczenia jakim jest zagęszczanie ultradźwiękami?
Po przejściu służby chemicznej nasze włosy zostaną uszkodzone. Uszkodzenie sprawia, że ​​nasze włosy wyglądają bardzo kręcone. Kiedy nasze włosy są puszące się, powodują rozdwajanie końcówek. Rozszczepione końcówki spowodują większe uszkodzenie naszych włosów. Ten zabieg pomoże naprawić nasze włosy, sprawi, że będą gładsze i bardziej lśniące, a jednocześnie zdrowsze. Zabieg ten jest WYSOCE zalecany dla tych, którzy mają suche, rozczochrane i zniszczone włosy z powodu częstego kolorowania i / lub trwałej ondulacji.

Czym różni się zagęszczanie ultradźwiękowe od innych zabiegów na włosy?
W porównaniu do innych zabiegów zagęszczanie ultradźwiękowe, którego specjalnością jest to, że obróbka ta nie wymaga ciepła podczas procesu obróbki. Wykorzystuje ultradźwiękowe żelazko do włosów, które przypina się do naszych włosów warstwa po warstwie. Żelazko nie emituje ciepła na włosy. Wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe. Obetnie każdą część włosów około 4-5 razy.