Pinsy 3D

Po nadrukowaniu pinsa 3D jest on pokryty cienką warstwą błyskawiczną z wysokiej jakości niklu, złocenia, brązu lub antycznej płyty. To delikatne metalowe pokrycie wydłuży specjalny połysk i nada każdej odznace. Następnie nasi eksperci ręcznie wypełniają odznakę (tak, bez względu na ilość) zimnymi farbami emaliowanymi. Następnie jest wypalany lub pieczony, aby naprawdę utrwalić kolory. Na koniec pinsy 3D są ręcznie polerowane, aby nadać jej specjalny połysk. Jest to złożony proces, ale zaprojektowaliśmy go w ten sposób, aby zapewnić, że twoje emaliowane odznaki są najbardziej doskonałymi i błyszczącymi odznakami na rynku. To jest tego warte!

Czyszczenie i pakowanie pisnów:
Ostatnim przystankiem w podróży jest wyczyszczenie i spakowanie pisnów 3D. Po poszyciu i emaliowaniu każda plakietka przechodzi dokładny proces czyszczenia i przechodzi kilka kontroli jakości, zanim zostanie sprawdzona pod kątem wad i zapakowana w osobne torebki foliowe. Na tym etapie możemy również zastosować dodatkowe opakowania, takie jak markowe torby, huśtawki lub karty podkładowe. Zwłaszcza jeśli planujesz sprzedać lub podarować te odznaki, trochę dodatkowego opakowania przejdzie długą drogę. Dodanie niestandardowego opakowania, takiego jak karty podkładowe lub pudełka prezentacyjne, nada Twoim odznakom dopracowany, profesjonalny wygląd i zachęci więcej klientów. W końcu te pinsy 3D odbyły długą podróż, aby się tu dostać, równie dobrze moglibyśmy wykończyć mocne z doskonałym opakowaniem! Mamy nadzieję, że podobało Ci się odkrywanie z nami procesu tworzenia odznak szkliwa! Jeśli nie zdecydowałeś, kto wyprodukuje twoje odznaki, to w porządku.

(Obiecujemy, że się nie denerwujemy!) Wielu producentów produkujących pinsy 3D będzie postępować zgodnie z tym samym procesem, który opisaliśmy powyżej, ale przy wyborze odpowiedniego partnera produkcyjnego należy również wziąć pod uwagę inne kwestie. Może to obejmować, ile oferują pomoc projektową (i ile to kosztuje – nasza jest zawsze bezpłatna), jak etyczny jest proces produkcji oraz wszelkie zasady zwrotu lub refundacji.