Złącza swagelok kupisz z firmy Fitok

Wybierając komponenty układu hydraulicznego DK-Lok, nie trzeba rezygnować z najwyższej jakości ze względu na cenę. Produkty DK-Lok są precyzyjnie zaprojektowane do szczelnych połączeń w trudnych warunkach serwisowych pod wysokim ciśnieniem. DK-Lok oferuje opłacalną, ultra wysokiej jakości alternatywę dla powszechnie znanej marki Swagelok. Rygorystyczne kontrole i testy zapewniania jakości potwierdzają, że DK-Lok jest w pełni wymienny i można go mieszać z Swagelok. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wyniki testu ASTM F1387 i nasze oświadczenie o odpowiedzialności. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne regulowane testy ASME potwierdzają, że DK-Lok jest w pełni wymienny z złączami swagelok ze względu na produkcję i proces.

Firma Fitok przedstawia oświadczenie o odpowiedzialności / gwarancję, aby potwierdzić, że połączenie / zamienność elementów łączników rurowych DK-Lok i złączy Swagelok są niezawodne i wolne od wycieków zgodnie z obowiązującymi wymogami ASME. DK-Lok może zapewnić procedury testowe ASTM F-1387 i udokumentowane wyniki po zmieszaniu / zmianie dla wszystkich krytycznych rozmiarów i w każdej możliwej kombinacji, w pełni świadomy i podpisany przez certyfikowany organ ASME. Wieloletnie obawy związane z propagandą sprzedaży i manipulowaniem strachem związane ze scenariuszami domieszek / zmian dotyczących komponentów typu DK-Lok i złącza Swagelok można odłożyć na bok; przemysł ma teraz prawdziwą alternatywę, która jest w pełni objęta gwarancją i certyfikowana zgodnie z wytycznymi ASME.

Złącza Swagelok:
Alternatywy i równoważniki DK-Lok może nie tylko obficie zadbać o twoje wymagania montażowe, ale oferta zaworów DK-Lok obejmuje większość wymiarowo i technicznie wszystkich zaworów Swagelok. Ponadto DK-Lok oferuje wiele doskonałych alternatyw, które pomagają zwiększyć ogólną wydajność systemu i obniżyć koszty. Udowodniono, że DK-Lok bezproblemowo integruje się z istniejącymi obiektami, które od dziesięcioleci są zależne od marki oferującej złącza Swagelok, a także wprowadza nowe produkty do rozwiązywania problemów. Odwiedź nasze strony produktów DK-Lok, aby zobaczyć nasze odpowiedniki Swagelok i / lub alternatywy. Skontaktuj się z lokalnym centrum sprzedaży DK-Lok, aby uzyskać więcej informacji.