Czy kursy stylizacji dadzą Ci pewną pracę?

Kursy stylizacji zapewniają uczestnikom główne techniki współczesnego tworzenia wizerunku obejmujące międzynarodowe światy luksusu, mody i publikacji. Ważną rolę odgrywają styliści mody: podkreślają styl i wizerunek kolekcji modowej, marki lub produktu od wybiegu po kampanię, jednocześnie pracując nad prezentacją kreatywnych pomysłów, nadchodzących trendów i komunikacji wizualnej.

Wychodząc od teoretycznych koncepcji związanych z wizerunkiem, stylizacją, fotografią i komunikacją wizualną, kurs ten dotyczy kluczowych pojęć i procesów w tworzeniu i edycji profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także kulturoznawstwa w zakresie historii sztuki i ubioru oraz systemu mody. Uczestnicy udający się na kursy stylizacji w Krakowie uczą się, jak tworzyć sesje zdjęciowe, wykorzystując techniczne i estetyczne aspekty fotografii modowej do manipulowania i edycji prac fotograficznych w celu uzyskania profesjonalnych propozycji stylizacji mody. Pracując bezpośrednio na własnych pomysłach, uczestnicy przechodzą do bardziej złożonych sesji zdjęciowych, a także badają zarządzanie zespołem i wybieranie najbardziej odpowiednich strojów.

Po pomyślnym ukończeniu każdego poziomu jaki mają kursy stylizacji uczestnicy zyskują solidne podstawy do rozwijania pomysłów poprzez badania i są zachęcani do krytycznego myślenia w zakresie własnego kreatywnego i osobistego rozwoju stylizacji. Program certyfikacji pierwszego poziomu rozpoczyna się od przeglądu stylizacji mody, systemu mody, komunikacji wizualnej, projektowania graficznego oraz zasad sztuki i ubioru.