Peruki naturalne z firmy Rokoko

Prawdopodobnie byłeś tak samo zszokowany, jak my, gdy dowiedzieliśmy się, że aktorka Keira Knightley od pięciu lat nosi peruki naturalne, aby pokryć uszkodzenia spowodowane wypadaniem włosów: Jednak nie jest pierwszą celebrytką, która oczyściła się z wypadania włosów (lub łysienia, jak to technicznie wiadomo).
Piosenkarka Ariana Grande niedawno otworzyła się na temat swoich problemów z uszkodzeniami włosów, a celebrytka Christina Aguilera miała podobno nosić je przez lata po tym, jak przedłużenia pozostawiły ją z łysymi łatami!

Temat łysienia jest wciąż tematem tabu. W firmie Rokoko, zajmującej się produkcją peruk naturalnych od 35 lat można usłyszeć trochę więcej o tym problemie. Ekspert od wypadania włosów mówi, że łysienie zdarza się teraz częściej niż kiedykolwiek wcześniej, posunął się nawet do nazwania go „epidemią”.

Dzięki mieszance nadmiernie potraktowanych włosów, zwiększonemu stresowi i tym podobnym, włosy wypadają szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Łysienie nie dyskryminuje. Twój wiek, pochodzenie etniczne, płeć lub inny identyfikator, który zasadniczo nie ma wpływu na to, czy może to wpłynąć na ciebie. Noś włosy starannie owinięte w peruki naturalne – niech włosy najlepiej będą splecione pod spód. Zaginanie lub łamanie włosów może powodować ich łamanie. Większość stylistów proponuje warkocze lub owinie włosy, jeśli chcesz założyć peruki naturalne. Z całą pewnością nie noś splotu / peruki na mokrych lub wilgotnych włosach. Pozostawia to pożywkę dla pleśni, bakterii co prowadzi do całkowitego zrujnowania Twojej fryzury.